Par mums

Mūsu uzņēmums Euro SITEX Latvia ir grupas Euro SITEX s.r.o. dalībnieks un oficiāli pārstāv šo grupu Latvijas teritorijā kopš 2012. gada.

Kompānijas profils

Euro SITEX s.r.o. ir mūsdienīga dinamiska sabiedrība, kas izveidota uz tēvzemes un ārvalstu dalībnieku un partneru tradīciju, pieredzes un profesionālās specializācijas pamata. Pateicoties šiem avotiem, firmai ir speciālisti, kuri pēc savas specializācijas pārstāv absolūto eliti. Sabiedrība strādā tirgū divdesmit gadus un ir vislielākais rūpniecisko sietu piegādātājs Čehijā. Firma intensīvi darbojas arī tehisko audumu, perforēto materiālu, stiepļu metāla konveijeru lenšu un filtru tirgū.

Pateicoties savu izstrādājumu kvalitātei un konsultatīvo pakalpojumu augstajam līmenim, sabiedrība Euro SITEX s.r.o. ir nostiprinājusies ne tikai čehu, bet arī Eiropas tirgū. Pašlaik Euro SITEX s.r.o. ar savu tirdzniecības pārstāvniecību un meitas sabiedrību starpniecību darbojas Slovākijā, Lietuvā, Krievijā, Igaunijā, Latvijā, Polijā, Rumānijā, Bulgārijā, Bosnijā, Serbijā, Baltkrievijā, Slovēnijā, Horvātijā, Maķedonijā, Ukrainā, Moldāvijā, kā arī ir atvērta pārstāvniecība Kazahstānā.

 

Sabiedrības Euro SITEX s.r.o. galvenais mērķis ir sniegt saviem pasūtītājiem konsultatīvos pakalpojumus un maksimāli iespējamu atbalstu. Šīs darbības smaguma centrs atrodas, pirmkārt, ieguves rūpniecībā, būvmateriālu ražošanā, tieši būvniecībā un arhitektūrā, pārtikas rūpniecībā, stikla ražošanā, mašīnbūvē un metalurģijā.

Sabiedrība Euro SITEX s.r.o. tiecas dokumentēt visus firmas procesus, kas iespaido izstrādājumu un pakalpojumu kvalitāti, un tāpēc 2001. gadā tā saņēma kvalitātes sertifikātu ЧСН ЕН ИСО 9002, kuru izsniedza Čehijas kuģu un rūpniecības reģistrs Prāgā. Kvalitātes sertifikācijas sistēma darbojas attiecībā uz visu izstrādājumu piegādi un konsultatīvo pakalpojumu sniegšanu. 2002. gadā sertifikācija tika paplašināta uz normas ЧСН ЕН ИСО 9001:2001 rēķina.

Certifikat_ISO_2015_CZ.jpg

Tāpēc sabiedrība Euro SITEX s.r.o. nozīmē ne tikai tradīcijas un stingru pozīciju čehu un Eiropas tirgū, bet, pirmkārt, tā ir kvalitātes, drošības un uzticības garantija. Sabiedrība Euro SITEX s.r.o. ir gatava apmierināt savu pasūtītāju visdažādākās individuālās prasības.

 

Euro Sitex vēsture

1994. gadā sietu ražotājfirmas SITOS IS Heřmanice, Hutter & Schrantz IS Vídeň un Ludwig Krieger Draht и Kunststofferzeugnisse GmbH Karlsruhe dibināja sabiedrību Sitos Trading, turpmāk - Euro SITEX s.r.o.  Jaunās organizācijas izveides uzdevums bija izveidot profesionālu tirdzniecības un firmu konsultanti, kura Austrumeiropas valstu tirgos ekskluzīvi pārdotu augstāk minēto ražotāju sietu virsmas. Sabiedrība “Sitos Trading” ļoti veiksmīgi tika galā ar savu uzdevumu un īsā laikā iegādājās izšķirošo daļu čehu un slovāku rūpniecisko sietu tirgos.

Euro SITEX s.r.o.

Uz plaša mārketinga un ārvalstu partneru pieredzes pamata turpmāk tika īstenota piedāvājamās programmas profila izveide. Pakāpeniski pievienojās tīkli un tehniskie audumi, ieskaitot filtrus, perforētie materiāli un beidzot piedāvājamo izstrādājumu galveno jomu četrinieku papildināja stiepļu un plastmasu konveijeru lentes. Šo izstrādājumu absolūto vairākumu ražo firmas Euro SITEX s.r.o. dibinātāji un dalībnieki. Tur, kur tirgus prasības sniedzās aiz pašu ražotņu iespēju robežām, notika apvienošanās ar pazīstamiem Eiropas ražotājiem, piemēram, firmu ROLF KÖRNER GmbH.

1997. gadā sākās ekskluzīvo pārstāvniecību vai meitas uzņēmumu tīkla izveide Austrumeiropā. Ar laiku firmas pakalpojumi un izstrādājumi ar astoņpadsmit pārstāvniecību starpniecību izgāja sešpadsmit valstu tirgos, bet dažos no tiem ieņēma dominējošo pozīciju pateicoties savai kvalitātei. Sortimenta struktūras straujā attīstība un pārdošanas tīkla pieaugums tieši iespaidoja arī pašu sabiedrību Sitos Trading. Pirmkārt, sakarā ar pašu ražotnes organizāciju un pieaugošo darbību Austrumeiropā mainījās nosaukums pret šodienas nosaukumu Euro SITEX s.r.o. No sākotnējiem trijiem apmācītajiem pārdevējiem izauga kolektīvs ar četrdesmit speciālistiem, no kuriem katrs savā jomā pārstāv absolūto eliti. Tajā pašā laikā kompānija saņēma sertifilātu ЧСН ЕН 9001:2001.

 
Euro SITEX s.r.o.

Pilnīgi principiāls pagrieziena brīdis firmas Euro SITEX s.r.o. vēsturē bija 2002. gada marts, kad sabiedrībā ar savu īpašuma daļu iestājās ražošanas firmu HEIN, LEHMANN GmbH grupa. Šis gigants rūpniecisko sietu un konveijeru lenšu jomā papildināja esošās pašu čehu kompānijas ražošanas jaudas un tādējādi radīja produktu un pakalpojumu piedāvājumu, kuram pēc apjoma un kvalitātes līdzīgu Austrumeiropā nebija.
Ne pēdējais starp pagrieziena brīžiem bija arī 2003. gada septembris, kad tika pabeigta jaunā loģistikas un komerccentra pirmās daļas būvniecība.

2009. gadu sabiedrība Euro SITEX s.r.o. uzsāka kā vislielākais čehu  rūpniecisko sietu ražotājs. Pēc otrā un trešā būvniecības posma pabeigšanas radās tirdzniecības un biroja telpu komplekss, kur vienmēr gatavi uzņemt mūsu cienījamos pasūtītājus. Mēs aicinām Jūs arī apmeklēt jaunatklāto firmas veikalu ar pilnu sortimentu, kurš izvietots vairāk kā 600 m2 platībā. Astoņās Austrumeiropas valstīs jau strādā meitas sabiedrības ar nosaukumu Euro SITEX s.r.o.®.
2013. gadā kompānijai Euro SITEX s.r.o. izdevās turpināt firmas attīstību, kas bija raksturīga periodam pirms 2008. gada vispasaules ekonomiskās krīzes, un nostiprināt savas pozīcijas Austrumeiropā. Pateicoties ražošanas jaudu palielināšanai, sākušas realizēties pirmās piegādes uz Āziju un Ziemeļāfriku.

 

Mēs būsim ļoti priecīgi, ja varēsim piedāvāt mūsu cienījamiem pasūtītājiem dažus no mūsu daudzajiem izstrādājumiem un pakalpojumiem. Ar nepacietību gaidām tikšanos pie mums vai arī Jūsu firmā.

 

Pateicamies Jums par mūsu mājaslapas apmeklējumu.

Nosūtiet mums ziņojumu
Uzraksti savu ziņojumu un mēs atbildēsim tuvākajā laikā!